Цеца прв пат проговори за МАЖОТ КОЈ ВЛЕЗЕ ВО НЕЈЗИНИОТ ЖИВОТ (ФОТО)

9 септември, 2020
Screenshot_1_1000x0

Призна во емисија во живо!

Цеца Ражнатовиќ отворено зборуваше за домашните медиуми за нејзиниот внук Жељко Ражнатовиќ, кому му го посветува секој слободен момент и истакна дека му го посветува целото внимание што не им го давала на своите деца затоа што тогаш имала многу повеќе обврски.

– Ние мора да се организираме, секој од нас е вработен и има свои обврски. Тој има помош во Тител, родителите на Богдана доаѓаат кај него, кога се во Белград, јас сум тука, кога немам никакви обврски, секако дека ќе бидам со него, тоа е големо задоволство за мене. Кога бев помлада, кога беа во прашање моите деца, немав сила за такво нешто, а сега имам премногу. Претпоставувам дека тоа оди со зрелоста, тој е навистина задоволство за мене. Сите работиме, затоа се организираме убаво – изјави Цеца во емисијата „Ексклузив“.

Таа додаде дека е многу нежна и ужива да се гали и да си игра со внукот.

– Имав и мои деца, секогаш ја покажував својата понежна страна. Јас сум емотивна и нежна жена по природа. Се галиме цел ден, јас го снимам. Осумдесет проценти од сликите и клиповите ми се со бебето, телефонот ми е прекрасен- изјави фолк sвездата во споменатото шоу.