Цеца Ражнатовиќ на Кипар се појави во вакво издание: Комплименти од сите страни (ФОТО)

4 октомври, 2020
367628_screenshot-4_f

Фолк дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ неодамна престојуваше на едно место во близина на Рим, каде ги забавуваше гостите на приватна забава, а наскоро по враќањето во Србија, пак ги спакува куферите и ја напушти земјата.

Сепак, таа не ги заборави своите верни фанови, па ги контактираше преку Инстаграм и покажа колку ужива на Кипар. Цеца беше снимена без трошка шминка, со косата собрана во опашката и облечена во лесен, летен фустан, поради што доби неколку комплименти.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort