ЦЕЦА СЕ ФОТОГРАФИРАЛА ЗА ПЛЕЈБОЈ: Разголена ги истакнала облините, а ГРАДИTE ВО ПРЕДЕН ПЛАН- вистинска бомба! (ФОТО)

29 октомври, 2020
qV0k9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvWWprN01EQV8vNTQyZWFiMmRjODYxODY5NmFjZWE1MDQ4OTBiZjYxNzUuanBnkZMCzQSwAIEAAQ

Фолк sвездата Цеца Ражнатовиќ позираше за најпознатото списание за мажи „Playboy“, пред 15 години.

Сепак, иако не позираше целосно гола, Цеца очигледно многумина собори од нозе и ги покажа своите извајани облини.

Во r’n’b стил, позираше со крзнено палто и носеше капаче со натпис „богата“ на главата.

Како што беше напишано, изданието на „Playboy“ на кое Цеца беше на насловната страница, како што се очекуваше, имаше многу поголем тираж од вообичаеното.

Да потсетиме, ќерката на Цеца, Анастасија, неодамна имаше интервју во кое рече дека ќе го стори истото како нејзината мајка, но под услов да не биде гола, туку и таа да биде во бикини.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum