Цеца сега вози автомобил од 140 000 евра, А ВИДЕТЕ ШТО ВОЗЕШЕ НА ПОЧЕТОКОТ НА НЕЈЗИНАТА КАРИЕРА!! (ФОТО)

22 ноември, 2020
гггггг

Светлана Ражнатовиќ важи за најпопуларна пејачка, и иако е на сцената многу години, малкумина знаат како изгледа нејзиниот прв автомобил.


Фолк дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ е најпопуларна пејачка на домашната јавна сцена и иако денес ужива во луксуз и богатство, малкумина знаат како изгледал првиот автомобил на пејачката.


Имено, станува збор за автомобил MAZDA 626.

Иако Цеца денес има неколку скапоцени автомобили, пејачката гордо позираше покрај својот прв автомобил, а фотографијата веднаш се појави на социјалната мрежа Инстаграм.
Да потсетиме, пред две години фолк дивата на саемот за автомобили во Белград купи скап автомобил вреден 140.000 евра.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi