Цеца со нова фризура! Никој не може да ја препознае: А овој ДЕТАЛ ги привлече сите! (ФОТО)

27 октомври, 2020
c v

Сега, се појави фотографии од детството на Цеца. Она што можеме да го заклучиме е дека оваа фотографија е направена кога пејачката започнала да настапува во пабови и го гледаме придружниот бенд позади неа, а веруваме дека на сликата нема повеќе од 11-12 години.

За некои, Цеца е буквално непрепознатлива со кратката коса, но она што и го краси лицето е светла насмевка што никогаш не го напушта лицето.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum