Цеца во нова драма на Инстаграм: Дали си ти слепа?!

6 септември, 2020
цеца

Фолк sвездата Цеца Ражнатовиќ на својот Инстаграм профил денес објави фотографија која привлече големо внимание од нејзините следбеници.

Цеца на фотографијата, никогаш не изгледа поубаво, но сепак еден корисник на Инстаграм имал една поплака.

„Гола?“, Напиша девојчето во коментарот под фотографијата на Цеца, а пејачката не молчеше.