Целзиус едвај „дише“ во мини здолништето, а Маја не изненади сите!

9 ноември, 2020
цел

Почна шоуто „Твоето лице звучи познато“, а веќе стандардните пејачки Маја Шупут (41) и Нивес Целзијус (38) се пофалија дека за новата епизода биле облечени од нивниот пријател и моден стилист Марко Грубниќ (38).

Неделата е ден за уживање, смеа и добра забава со шоуто и бруталните стајлинзи на нашиот Марк. И додека жирито ги оценува кандидатите, вие погледнете го стајлингот вечерва.

Додека е во ултра краток минич, Маја го покажа деколтето и новата фризура, односно огромна перика.

Гламурот е секогаш во мода. Вечерва вашата водителка ужива во својата улога – прокоментира Шупут.

Многу гледачи коментираат дека пејачката покажа бујно деколте.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi