Цигановиќ: „Бев на свингер-забава, гледав други парови додека имаа секс“

7 ноември, 2020
3e94873d-14db-4588-bb79-e50af88b63c1

Невен Цигановиќ учествува во контроверзното српско реално шоу „Парови“, а судејќи според последните признанија, тој реши да се вклопи во другите скандалозни членови на шоуто.

Според „Курир“, Цигановиќ отворено зборувал за своите сексуални искуства. Така, тој признал дека присуствувал на оргии и открил со што се обидел.

„Имав групен секс, да, а пробав и секс за една ноќ“, рече тој.

Другиот кандидат, Пеги, беше заинтересиран за тоа какви фантазии има Невен.

„Ги реализирав сите мои фантазии, бев на свингер-забава, гледав други парови додека имаа секс, но на крајот сепак сфатив дека сакам класици“, рече Невен.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi