ЦРВЕНАТА Е БОЈА НА ЉУБОВТА: Северина тоа добро го знае, а знае и да биде подготвена за Божиќните празници!

12 декември, 2020
севе

Северина Којиќ последните неколку дена ги поминува на улиците на Загреб, а секако својата прошетка ја одбележа со фотографии. Но, нејзините придружници се воодушевени од стилистите на оваа пејачка.

Неодамна Северина позираше пред хотелот „Еспланада“ во необично карирано одело, кое го надополни со сиви нијанси.

„Загреб и јас, 100 сиви нијанси“, напишала тогаш. Денес таа воодушеви во црвен кожен фустан кој достигнува под коленото.

„Го сакам црвениот фустан“, вели таа.

Северина позираше во празнична средина, а не можеме да кажеме дека овој фустан не е одлична комбинација за, да речеме, празничен божиќен ручек.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris