ДА ТИ ЗАСТАНЕ СРЦЕТО: Наташа Чавија ги запали социјалните мрежи! Топлес, гаќички од тантела и еден куп лајкови! (ФОТО)

15 септември, 2020
Natasa-Savija

Згодна си опасно!

Поранешната учесничка на реалното шоу, а сегашна модна дизајнерка Наташа Шавија неодамна посетила пластичен хирург, па извршила неколку естетски зафати – го оперирала носот, ги кренала веѓите, но вградила и силикони во градите, кои редовно ги покажува на својот Инстаграм.

И тоа како!

Наташа сподели топлес фотографија на својот профил на Инстаграм, а носеше само бели гаќички од чипка.

Нејзините придружници со ентузијазам ја коментираа глетката.

Погледнете!