Дали е ова нормално? Тој нарача Карлеуша во природна големина, но тоа не е сè: Ѕирнете во собата на обожавателот на Јелена!

1 декември, 2020
jk

Јелена Карлеуша на својот Инстаграм често ги споделува објавите на нејзините обожаватели кои ја обележуваат на фотографии кои покажуваат дека го истетовирале нејзиниот лик, стихот на некои нејзини песни, а некои се буквално во просторот каде што живеат и опкружени со нејзиниот лик.

Имено, еден нејзин обожавател, Александар Р., ја украси целата соба со предмети што имаат врска со Карлеуша, а најинтересно е што тој има и Јелена во природна големина, веројатно направена од картон.

Тој посака да ја има поп-ѕвездата во бел фустан во собата, кој го носеше за да го прослави својот роденден во август 2020 година.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi