Дали ги памтите вака? Јелена Џоковиќ постави СТАРА и досега НЕПОЗНАТА фотографија со Новак!

4 ноември, 2020
NOVAK

Сопругата на Новак сподели спомен фотографија која е направена кога ја славеле двегодишнината од забавувањето.

Јелена Џоковиќ ја објави старата фотографија од неа и Новак на Инстаграм, а досега немавме можност да ја видиме!

Гледам како изгледаме тука исто како да сме основно училиште, со 1001 роза ја прославивме двегодишнината од забавувањето и освојувањето на Дејвис купот.

П.С. Ништо без драгиот Јоце и неговите волшебни решенија – напиша Јелена.


Нежната прегратка и многуте цвеќиња веднаш ги воодушевија обожавателите на социјалните мрежи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi