ДАЛИ ЌЕ ГО ПРЕПОЗНАЕТЕ СЛАВНИОТ БОБА? Го паметиме по култната улога во „Жикина династија“, а еве како изгледа ДЕНЕС!

30 ноември, 2020
126699_marija-i-boba-lude-godine_ff

Неговата улога влезе во историјата на југословенската кинематографија

Актерот Владимир Петровиќ, кого сите го паметиме по култната улога на Боба од серијата „Жикина династија“, за жал се повлече од светот на уметноста, но публиката сепак со ентузијазам ги раскажува неговите редови.

Владимир денес го слави својот 65-ти роденден, а неговите верни фанови не го забораваат тоа.

Реши да отвори агенција за маркетинг, многу е успешен, а неговата сопруга и двете деца му се голема поддршка.

Поранешниот актер денес изгледа вака:

Дали би го препознале?

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi