ДАЛИ ЗНАЕВТЕ ДЕКА УМЕЕ И ОВА ДА ГО НАПРАВИ? Станија покажа нешто поради кое сигурно пристигнуваат само БРАЧНИ ПОНУДИ! (ФОТО)

1 декември, 2020
Screenshot_1

Ќе се изненадите!

Медиумската личност и реалити ѕвезда Станија Добројевиќ често ги израдува своите фанови на Instagram со провокативни фотографии, кои секогаш наидуваат на голем одзив, а со години сите се воодушевени од нејзиниот изглед кој го одзема здивот. Сепак, Станија покажа дека не е само убава и згодна, туку и дека знае да ги засука ракавите.

Имено, Станија на своeто Instagram Story покажа послужавник полн со кифлички, па многумина помислија дека таа самата ги направила. Ако е така, нема сомнеж дека многу мажи би сакале да ги пробаат нејзините кифлички, а сигурно е дека во нејзиниот inbox пристигнале бројни понуди за брак. Сепак, веројатно ги испроба само Марко Марковиќ, нејзиното момче.