Дара Бубамара не престанува со голите фотографии! Видете ја нејзината најнова фотографија!

23 септември, 2020
дара

Пејачката Дара Бубамара неодамна пристигна од годишен одмор, од каде редовно се рекламираше на Инстаграм со жешки фотографии во костими за капење.

Сепак, по враќањето во Белград, Дара не запре, но сега објави уште една гола слика од нејзината тераса.

View this post on Instagram

🌝

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Имено, фолкерката позираше во сребрено бикини кое ги истакна нејзините облини, а особено огромните гради кои излегоа во прв план.