Дара го пресели младиот Тони (23) во нејзиниот стан по лудите патувања низ светот!

21 декември, 2020
дара

Пејачката Дара Бубамара ја пронајде својата среќа во младиот бизнисмен Тони, а разликата во возраста од скоро две и пол децении не и претставува проблем ниту пречка.

Таа е насмеана и заљубена, а како што дознаваме, момчето скоро се преселило во нејзиниот дом во Белград.

  • Неодамна, секогаш кога Дара е дома во Белград, Тони е со неа. Тие воопшто не се разделуваат, таа го пресели во нејзиниот дом. Луѓето понекогаш ги гледаат толку чудно и ги коментираат, може да се забележи разликата во возраста, но, дозволете ми да ви кажам, ми се чини дека уживаат – започна изворот.

Како што наведува, можете да видите колку се среќни.

Постојано се смеат, расположени се и среќни, како тинејџери. Очигледно дека Бубамара ужива во љубовта и вниманието, Тони знае како да го направи тоа. Таа има и стан во Нови Сад, и таму живеат заедно, на некој начин, и покрај нејзините години, таа врска изгледа сериозна – вели извор.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris