Дара повторно ќе ги оперира градите: Пејачката го има НАЈГОЛЕМОТО деколте на сцената, а сега донесе одлука да ги…

31 декември, 2020
310129_untitled-7_f

Пејачката Дара Бубамара наводно решила да замине на операција на градите, сака да ги намали за број, бидејќи овие сега и го отежнуваат тренингот

Таа ја коригираше својата исхрана и секој ден е во теретана, а Тони се грижи за неговиот изглед, па често тренираат заедно. Сепак, Дара изгуби многу килограми и сега нејзините големи гради се проблем. Почнаа да и пречат и таа сака што побрзо да се ослободи од нив. На сцената е позната како некој што има сериозни шестки, но сега, со недостаток на тежина, почнаа да и пречат и да ја боли грбот.

На некои жени, големите гради изгледаат вулгарно, додека Дара знае како да ја извади бујната биста, така што и по намалувањето, таа ќе изгледа добро, само грбот повеќе нема да ја боли.

Многу мажи му завидуваат на младиот Тони и тој е свесен за тоа. Иако многумина им предвидоа кратка романса, тие го докажуваат спротивното. Разликата во возраста воопшто не се забележува, дури ми се чини дека Дара има повеќе енергија од Тони – вели пријателот на пејачката.

Дара ќе почека да завршат празниците, а потоа ќе отиде да го заврши она што го намерила. Таа ќе го искористи фактот дека нема да настапува, бидејќи ќе мора да одмори некое време.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris