Додека се шушка за разводот, Којиќ испраќа мистериозни пораки: „Требаше да се смениме“

7 ноември, 2020
92d922f8-3cdc-46c4-8617-0ab1598a0ed4

И покрај тоа што ниту Северина ниту Игор Којиќ сè уште не сакаат да зборуваат за нивниот однос, очигледно е дека тие веќе долго време не се во иста земја. Додека пејачката е во нејзиниот стан во Загреб, фудбалскиот менаџер е во Србија, од каде оди на патувања на Косово, Мостар и на јадранскиот брег.

Покрај протестот против носењето маски и мерките за борба против ширењето на коронавирусот во последните неколку недели и испраќањето пораки за Косово, Којиќ објави две илустрации што може да откријат каде се појавил проблемот со Северина.

На првата, разговараат гасеница и пеперутка, а гасеницата ја обвинува пеперутката дека се сменила.

„Требаше да се смениме“, одговара пеперутката.

На другата е пат, на кој е испишана пораката: „Следи го својот пат“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi