ДРАМА: НАПАДНАТА ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША од постара жена

26 ноември, 2020
jelena

Не секому одговараат фотографиите на Јеца

Иако ја поминала четириесетата и има две деца неможе да и се оспори феноменалниот изглед на Јелена Карлеуша.

На сите им е добро познато дека Јелена умее често да шокира со своите провокативни слики на Инстаграма, но многумина од тие фотки не се баш пријатни за гледање.

Мажите не се бунат за ниедна фотка од Јелена, но многу постари госпоѓи сметаат дека тоа не е во ред особено така јавно.

Карлеуша објавила снимка во костим за капење кој предизвика како позитивни така и негативни реакции. Еден од коментарите ја навело Карлеуша да одговори.

– Срам да ви биде! – гласел коментарот на видеото на Јелена.

– Да ми биде срам дека се бањам во костим за капење на базен летно време? Во што вие се бањате госпоѓо?- напишала Јелена

– Ве молам, не мора јавно да го ставате ова. Правете што сакате, не ме интересира – рекла госпоѓата.

– Како не ве интересира, а ми пишувате јавно навреди? Во ред ли е тоа за жена на ваши години? Зошто ги гледате моите објави? – одговорила Јелена во свој стил

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi