Една задругарка на Кристијан му изјави љубов: Неговата реакција ги остави сите во ШОК! (ВИДЕО)

5 ноември, 2020
kiki

Кристијан Голубовиќ, Александра Николиќ, Тома Паниќ и уште неколку членови на Задруга одмараа во пабот. Она што за многумина беше чудно е гестот на Александра кон Кристијан.

„Еве ја Алекс само што ми изјави љубов“, рече Кристијан.

Потоа, за да се извади од ситуацијата, Александра им понуди на другите Задругари да ги разубави, но тие не беа расположени за тоа.

Дали оваа нејзина изјава на љубов кон Кристијан е вистинита, останува да видиме. Повеќе детали има во видео клипот што следи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi