„Едвај зборувам“- ѝ се слоши среде улица!

17 ноември, 2020
82723172_495279184739133_7801894934344509049_n

Од кога им дава увид на фановите во својот приватен живот, повеќе не крие ништо

Дека пандемијата на коронавирусот влијаеше на повеќето кариери на славните, веќе не е непознато. Српската пејачка ѕвезда Марија Шерифовиќ често зборуваше за ова во последно време. Имено, пејачката не криеше колку пандемијата и не одржувањето концерти влијаеле на нејзиното здравје, но и на финансиската состојба. Сепак, таа неодамна успеа да отпатува за Америка, поточно Њу Јорк, каде често оди,аи од таму одговори преку видео на Јутјуб, што неодамна одлучи да започне да се снима.

Едно утро го напушти хотелот во кој престојува, за да ужива цел ден во разгледување на градот. Сепак, не се одвиваше сѐ според планот. Во еден момент рече во камерата дека ѝ се слошило. Таа беше во срцето на градот и не можеше да поверува што ѝ се случило. „Едвај зборувам, претходно јадев одвратен сендвич, итно треба да се вратам во хотелот“, рече Марија додека набрзина одеше кон хотелот.

Следниот кадар беше оној од креветот, на кој повторно се појави бледото лице. „Јас воопшто не разбирам што се случи, па ми се слоши вака … Јадев тост, испив две голтки сок и едно три голтки кафе. И тогаш испив уште малку сок од јагода“, со неверување опиша Марија. Наскоро се вратила во градот, откако одморила три часа и испила таблета, со чија помош нејзината состојба се смирила.

Марија зборуваше за својата кариера на YouTube за прв пат уште во септември. ” Станувам Јутјубер затоа што нема пари. Ќе пеам следната година “, рече тогаш, надевајќи се дека „старата нормала“ наскоро ќе се врати. Оттогаш, таа направи неколку видеа и ги освои симпатиите на нејзините обожаватели, кои сега имаат увид во нејзиното секојдневие.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi