ЕКСПЛИЦИТНО ВИДЕО! Орално го задоволува НА КАМЕРА! Екипата од „Задруга“ е ШОКИРАНА!

16 септември, 2020
снимка

Старлетата Јелена Кнежевиќ ја познавате од социјалните мрежи, но и од видеото на баба прасе.

Нејзиното име се поврзува и со четвртата сезона на „Задруга“. Долго време се шпекулираше дека ќе се пресели во Белата куќа, таа веќе има фан-клубови, а атрактивната русокоса го објави тоа и објасни дека добила покана од продукцијата, но дека сè уште не одлучила дали ќе ја прифати.

Јелена станува се поинтересна за јавноста, а сега се појави и експлицитно видео во кое наводно е! На видеото се гледа како девојка орално задоволува маж. Предметниот човек не може да се види на видеото, бидејќи во рамката е само неговиот полов орган.

Видеото можете да го погледнете ТУКА!