Елена откри низ каков ПЕКОЛ поминала! ,,Кристијан сакаше да имаме секс, едвај извлеков жива глава”

21 ноември, 2020
е1

Елена Стојќиќ е дисквалификувана од Задруга пред една недела, како што се збори, тоа е бидејќи испила цела шака со апчиња и витамини, сакајќи да се самоубие

Бившата задругарка открива низ кој пекол поминала со Кристијан Голубовиќ и за заканите кои постојано и пристигнуваат на социјалните мрежи од неговите пријатели.

,,Тој е манијак, неговите луѓе ми се закануваат” – кажа таа

  • Не сум глупава да не приметам дека тој сакаше нешто повеќе од пријателство. Ми раскажуваше за сексот со ,,балерината” на Фарма, како ја растурал, и дека мене ме сонува. Кога и да поминеше покрај мене ми делеше комплименти, а стар е колку и мојата мајка. Тој сакаше да прави шоу како со Станија. Пред Мишел ми кажа ,,Како би те е*ел”. Во еден момент тој и проба да го направи тоа, ме заби во ѕид и ме фати за врат, едвај се успеав да избегам. Тој е како манијак – кажа Елена.
  • Збореше за мене дека сум нечиста и неуредна, само за да има можност да комуницира со мене. Лаже дека сакав да се убијам поради Фран и дека изголтав цела шака лекови. Постојано ми пристигнуваат некои закани од фановите или пријателите на Кристијан – ,,Пази Кики да не ти ги искрши коските, да не ти ги извади забите.. ”. Кристијан за мене е една лимонада. Ако ми направи нешто, за тоа ќе дознае цел свет, како на Станија што и се извинуваше кога виде колку далеку отиде ситуацијата. Тој да е некој прав криминалец, сигурно нема да оди во Задруга и да прави шоу. Тој е само шоумен кој на тој начин заработува за да може да ја издржува својата фамилија. Тој е едно ѓубре. Не му се плашам, иако сите ми кажаа да немам работа со него. Ако ми е судено Кристијан да ме убие, тогаш нека ме убие – кажа Елена, која веќе размислува да ги тужи сите кои и се закануваат.
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi