ЕМИНА ЈАХОВИЌ ОБЈАВИ СЕЛФИ ВО ТЕРЕТАНА! Таа го покажа лицето без ГРАМ ШМИНКА!

27 октомври, 2020
еминче

Пејачката Емина Јаховиќ важи за една од најубавите жени на нашата јавна сцена. Таа одлучи да го покаже своето лице без шминка.

Имено, Емина на својот Инстаграм профил објави фотографија од теретана, а многумина забележаа дека пејачката нема ниту тронка шминка.

Пејачката, која секогаш ја гледаме средена, во сценска гардероба и со силна шминка, сега им се претстави на фановите во комплетно опуштено издание – Во теретана.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum