Емина Јаховиќ се „фрли“ на вежбање: Погледот од балконот на нејзиниот дом во Истанбул е магичен

10 ноември, 2020
emina-830x0


По престојот во Србија, пејачката Емина Јаховиќ се врати во Истанбул, а на својот Инстаграм профил објави фотографија која привлече внимание.


Таа покажува како вежба во нејзиниот дом. Емина носеше комбинација на спортска облека, а покрај неа, обожавателите можеа да видат како изгледа внатрешноста на имотот во кој живее. – Ковид-19 го прави сомнително одењето во теретана, но мојата личност не се согласува со тоа … Тренинг – напиша Емина. Сепак, многумина беа воодушевени од глетката од нејзината тераса со поглед кон Мраморното Море.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi