Емина во шок бидејќи Мустафа реши да го стори ова со нивниот заеднички имот…!

15 декември, 2020
emina foto briza01 Blic Dejan Briza_1000x0


Убави моменти ги врзуваат за таа вила.
Бидејќи никој не живее во вила лоцирана на азиската страна на Истанбул, каде поминаа убави моменти додека не се разведоа. Мустафа Сандал реши да го продаде скапиот имот. Но некој близок извор вели Емина не се согласува со тоа, па затоа имало наводна кавга.

-На Емина, таа куќа и предизвикува убави спомени на децата и убав период на брак. Таа беше многу тажна кога слушна дека Мустафа ја продава таа вила. Веднаш му се јавила и му кажала дека тој не треба да го прави тоа и дека тоа е куќа што треба да остане на нивните синови.

Низ солзи, таа рече: „Не ја продавајте вилата! Децата го сакаат тоа, можеби дури и ќе се вратиме таму од центарот. Недвижностите не треба да се продаваат лесно! Почекај уште малку, слушај ме!

“Мустафа пак смета дека треба да им купи станови, но таа не се согласува со тоа, па ситуацијата е сè уште напната. Вилата сè уште не е продадена, и дали Мустафа ќе се откаже…не е познато, иако тој и по разводот најмногу и се покорува на Емина затоа што таа секогаш му давала добар совет и таа е навистина многу рационална – заклучи изворот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris