ЕВЕ КАКО ДЕНЕС ИЗГЛЕДА ПОРАНЕШНОТО МОМЧЕ НА ЦЕЦА! Нема да ви се верува што работи! (ФОТО)

7 декември, 2020
ceca

Иако со години се криеше и го чуваше во тајност својот љубовен статус, Цеца сепак претстави еден маж во јавноста.

Станува збор за поранешниот модел Владимир Цветковиќ Цвелет, со кого помина 6 месеци.

Раскинавме поради непомирливи разлики во карактерите, но со договор и без грди зборови. Нам ни се случи тоа што им се случи на другите парови, така што нема ништо сензационалистичко во нашето раскинување. Ќе останеме пријатели, а јас ќе чувам убави спомени од времето поминато со Владимир – изјави Цеца за медиумите по раскинувањето.

Цеца не сака многу да се движи, па поголемиот дел од времето го поминува дома. Таа по природа не е авантурист како мене. Она што се случи после врската најмногу ми пречеше. Имав одредени непријатности од разни новинари кои пишуваа невистини, и тие не сакаа да ги објавуваат моите коментари – рече Цветковиќ во една прилика.

Владимир има 43 години и изгледа доста поразлично. Тој сè уште е во добра форма, тој стана успешен бизнисмен во областа на медицината, поточно, во бизнисот со трансплантација на коса.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi