Фатени на дело: Џорџе Давид гледа во голите гради на Карлеуша, а Марија во нејзиниот бомбастичен задник! (ФОТО)

27 ноември, 2020
jelena-karleusa-foto-nikola-tomic-30-830x0

Вниманието Јелена го привлекува со својот изглед, но и погледите на нејзините колеги

Поп-sвездата Јелена Карлеуша (42) никогаш не остава никого рамнодушен со своите провокативни стајлинзи на снимањето на шоуто „Ѕвездите на Гранд“, а поради нејзиниот секси изглед, не им е лесно на членовите на жирито, на кои им е „пред очи“.

Додека музичарот Џорџе Давид, намерно или не, гледа во деколтето на Јелена, Марија Шерифовиќ не можеше да не го погледне голиот задник на Карлеуша во необична креација.

Имено, Карлеуша на својот Instagram профил сподели фотографија од шоуто, од пред еден месец, кога носеше сребрен фустан со длабоко деколте под кој немаше градник.

Колегата на Јелена од жирито го погледна деколтето, што забележа камерата, а пејачката го објави со емотикон кој плаче од смеа. Сепак, Џорџе не е единствениот

Во емисијата што ќе се емитува оваа сабота, 28 ноември, Јелена е во фармерки кои имаат само ремени над задникот, па задникот на Јелена е повеќе откриен отколку покриен.

Во најавата за споменатата емисија, натпреварувачката дошла да се поздрави со Јелена, а потоа таа ѝ го сврти голиот задник на Марија, на ниту еден метар оддалеченост, но меѓу нив имаше плексиглас, поради почитувањето на пропишаните епидемиолошки мерки.

„Погледни го мојот живот… Јаоо“, рече Марија, а кога сфати за што зборува Карлеуша, пукна од смеа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi