(ФОТО) СО КОГО Е АВА ВО КРЕВЕТОТ? На голата старлета не и е важно кого ќе прегрне!

9 ноември, 2020
ава

Ава Карабатиќ го врати профилот на Инстаграм и се чини дека хакерскиот напад не може да и го расипе расположението, па им се врати на своите секојдневни активности.

„Ако луѓето одлучат да ве срушат, тоа значи дека сте над нив“, напиша Ава.

„Никој не може да ти направи ништо, ти си посилна од судбината, можам само да ти се восхитувам“, „Совршена слика, сè што е на неа е совршено“, и испратија фановите зборови за поддршка.

View this post on Instagram

Ako te ljudi odluce srusiti, to znaci da si iznad njih…

A post shared by Ava Karabatic (@ava_karabatic_official) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi