Фотографијата на Дара го запали Интернетот, ГРАДИТЕ И ГО ОПФАТИЈА ЦЕЛ КАДАР! (ФОТО)

17 ноември, 2020
дараќ

Пејачката ужива на уште еден одмор со своето 23 години помладо момче!
Минатиот месец, пејачката Дара Бубамара уживаше на еден луксузен одмор во Занзибар со момчето Тони.

Таа објавуваше слики во бикини секој ден, дури и Тони направи едно разголено селфи, а сега тие патуваа повторно.