Франо Ласиќ и неговата 30 години помлада сопруга чекаат син

15 септември, 2020
storyzurka051120190061-830x0

Актерката Милена Ласиќ е бремена

На славниот актер Франо Ласиќ му недостасува четвртото дете. Имено, како што пишува списанието Глорија, неговата 30 години помлада сопруга Милена Ласиќ, моминско Матиќ, е во седмиот месец од бременоста

Актерката објави слика на Инстаграм на која се гледа трудничкиот стомак.

– Инспирацијата доаѓа во текот на деновите на бременоста – напиша Милена.

View this post on Instagram

Navire inspiracija u trudničkim danima ❤😊

A post shared by Milena Lasić (@milena.lasic) on

Актерката го очекува своето прво дете. Милена и Франо се венчаа во 2015 година.