ФУДБАЛЕРИТЕ МИ СЕ СМЕАТ ВО ЛИЦЕ: Учесничката на Задруга правеше оргии, МОМЧЕТО ЈА ФАТИ НА ДЕЛО!

11 септември, 2020
насловна лазар

После порно скандалот, пристигнува признанието на поранешното момче!

По скандалот со порно фотографии на кои се прикажани фудбалерот Лазар Јеремиќ и учесничката на реалното шоу Задруга Анѓела Миленковиќ, следува „уште подобро“ продолжение!

Јеремиќ откри дека Анѓела „имала оргија во неговиот стан“, како и дека нејзиниот брат му го покажал нејзиниот ценовник, а потоа дека неговите соиграчи фудбалери му се смееле кога дознале со кого е во врска.

Јеремиќ, и самиот учествувал во реалното шоу Задруга, рече дека во почетокот само се дружел со неа и дека сакал да и помогне финансиски.

View this post on Instagram

#nofilterneeded

A post shared by Andjela Milenković (@iamangella_official) on

“Таа дури живееше со мене. После некое време имавме сексуална врска, бидејќи таа навистина беше природен талент за исполнување на сите мои фантазии. Проблемот настана кога се уверив дека сè што прави е толку аматерско. Подоцна и јас сфатив зошто е тоа така “, вели Лазар.

“Ја затекнав во мојот стан како има оргии. Не можев да се освестам. Наскоро почнав да добивам повици и закани затоа што, наводно, заработував од нејзиниот труд. Доживеав да ми го покажат нејзиниот ценовник и колегите да ми се смеат.

Исто така, дознав дека во ранливи моменти таа беше скллона кон самоубиствени мисли, па затоа не сакав да бидам обвинуван за ниту еден нејзин можен обид да се повреди. Отидов во Црна Гора да играм фудбал и и го оставив станот во Смедерево. „Мојот стан изгледаше како будоар“, додаде Јеремиќ.

“Ја избркав од станот и дури не ни добив извинување. Наместо тоа, таа ми го украде лаптопот, мобилниот телефон и 5.000 евра”, додаде Јеремиќ.