Ги фатиле како се бакнуваат! Наташа Беквалац е разведена, а синоќа СТРАСНО го бакна овој човек – еве го ПРИЈАТЕЛОТ за неа! (ФОТО)

13 октомври, 2020
fraer

Пејачката Наташа Беквалац веќе подолго време не е во емотивна врска, откако се разведе од Лука Лазукиќ, немаше романса, барем за јавноста.

Сепак, сега се појави видео во кое убавата Ната се бакнува со маж, што привлече големо внимание во јавноста, со оглед на тоа што веќе подолго време не сме ја виделе во друштво на посилниот пол.

Пејачката присуствуваше на роденденска забава каде во еден момент зеде микрофон. Додека ја пееше песната „Мали сигнали“, по тој повод го бакна славеникот, кој, инаку, е нејзин долгогодишен пријател.