ГЛАМУРОЗНО: Само кога ќе помислиме дека сè сме виделе од Лепа Брена, таа нè разуверува и се надминува себеси! (ФОТО)

29 декември, 2020
Screenshot_4_1000x0

Дива во секој поглед!
Лепа Брена, токму затоа што е на музичката сцена толку години, всушност си дозволува да диктира модни трендови во секоја прилика, и тоа го прави многу добро. Со сигурност можеме да кажеме дека таа е секогаш во тренд со облекување, шминка и сценски изглед.

Овој пат, таа покажа како да се носи мода, шминка и целокупниот изглед кој долго ќе го паметите.

Кога мислите дека не може да ве изненади, таа нè разуверува поинаку!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi