Го „држи“ во рака! Кристијан ја МОЛИ Станија да ја смени изјавата пред судот – ѝ испрати ВАКВА ПОНУДА преку посредник

26 октомври, 2020
kiki

Сè уште не донесе одлука!

Како што јавуваат медиумите, Кристијан Голубовиќ преку посредник ѝ предложил на Станија Добројевиќ да ја повлече изјавата во која го обвинува дека јавно ѝ се заканувал со смрт и да не го гони на суд во замена за јавно извинување. Станија, во разговор со новинарите, ги потврди овие гласини.

– Точно е дека добив предлог да ја повлечам таа изјава, односно да ја сменам изјавата да не го обвинувам и да кажам дека не чувствувам загрозеност и дека тој ми се извинува, но сè уште не сум одлучила што ќе сторам. Не можам да ви кажам кој ме контактирал и кој ми го понудил тоа. Следната недела, исто така, треба да бидам испрашувана, па ќе видиме што ќе направам и како ќе го сторам тоа – кратка беше Станија, која минатата недела од Америка пристигна во строга тајност во Србија.

Потсетуваме, Кристијан беше изнесен од реалното шоу минатиот петок со цел да биде испрашуван токму поради извештајот на Станија дека ѝ се заканувал со смрт, а тој потоа се бранел велејќи дека сè е несакана шега што отиде предалеку. Тој требаше да биде сослушан во средата, сепак, одби да одговори на прашањата на Обвинителството без присуство на неговиот адвокат, па сè беше одложено за петок, а дали ќе продолжи процесот зависи од Станија и нејзиното сведочење. Со други зборови, таа сега го има Кристијан во нејзини раце и од неа зависи само дали судот ќе продолжи да го гони за смртни закани.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort