Гоца Тржан со искрен одговор: Не гледам што е проблемот, имав секс за една ноќ!

29 ноември, 2020
Celebration of the fifth birthday of the tv show Premijera, which is being broadcast on TV Pink, was held at the restaurant "Topciderac".Proslava petog rodjendana emisije Premijera koja se emituje na TV Pink odrzana u restoranu "Topciderac".

Воопшто не се срами да го каже тоа што го мили и за многумина таа е искрена. Гоца Тржан беше гостинка во емисијата„ Магазин ИН и одговараше на интимни прашања.

– Жал ми е, но за жените, заљубувањето служи како изговор за секс за една ноќ. Сум слушнала сто пати, колку страшно се заљубиле после таа една ноќ, рече Гоца.

Потоа призна дека имала секс за една ноќ:

– Апсолутно, не гледам што е проблемот? 

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi