Гоца Тржан за реалното шоу побарала 150 000 евра, но ја спушти цената: Еве колку доби за да се емитува на ТВ екраните

31 октомври, 2020
goca-trzan-muz-rasa-foto-marina-lopicic-1484669571-1071121-99101

Гоца Тржан и нејзиниот сопруг Радомир Раса Новаковиќ, 14 години помлад, добро платија за нивното реално шоу, што се емитува на телевизијата К1. Наводно, пејачката и тапанарот за една година зеле дури 120.000 евра за „Мојот совршен брак“.

Goca Tržan


Популарната пејачка реши да се претстави пред публиката во сосема поинакво светло и да започне проект што сè уште никој го нема направено на нашите простори. Тоа е еден вид реално шоу во кое гледачите можат реално и искрено да видат како живее една sвезда, без украси, филтри. Таа се согласи камерите да ја следат неа, нејзиниот сопруг 24 часа на ден, но и да се дружат со нејзината наследничка.

Тоа ќе бидат епизоди од нашиот живот, од нашата куќа, со нашата ќерка, пријателите, родителите. Не е серија, тоа е нашиот живот – изјави Гоца неодамна за медиумите и додаде дека на овој чекор се решила од љубопитност, како и дека публиката ќе ја запознае на поинаков начин.

Goca Tržan i Raša Novaković


Исто така, меѓу колегите е добро познато дека Тржан е без влакна на јазикот, дека е секогаш природно и дека дури не се преправа во јавноста, па затоа и продуцентите и ТВ-лидерите знаеја дека ќе се гледа оваа емисија. Како што понатаму изјавува нашиот соговорник, тоа се остварило и сите се задоволни од гледаноста на „Совршен брак“, што често е тема на медиумите. Во прилог на тоа, тој вели дека некои сцени се прераскажувале со денови и биле коментирани многу, како онаа во кревет. Публиката тогаш имаше можност да види какви разговори имаа Гоца и Раша пред да си легнат, кога пејачот го праша дали е сè уште девет, по што се бакнаа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum