ГОЛА и без грам шминка: Јелена клекна на подот, а фустанот едвај и ја покри интимата!

22 октомври, 2020
јеленааа

Пејачката во провокативен фустан направи лом


Пејачката Јелена Карлеуша вака изгледа во петтата деценија, но жените двојно постари од неа можат само да и завидуваат.

Карлеуша е позната по своите раскошни облини, а бидејќи внимава на диетата, моментално има идеална тежина, па гордо го покажува своето тело на социјалните мрежи.

View this post on Instagram

Ferrari

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on


Овој пат, Јелена објави селфи во кое носи провокативен фустан кој открива повеќе отколку што крие.

Јелена не носи градник под фустанот, а корисниците на Инстаграм се прашуваат дали носи гаќички.
Се на сè, привлекуваше внимание и очигледно го сакаше тоа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum