Голубовиќ бесен како рис поради ОВА, морало да интервенира обезбедувањето!

20 октомври, 2020
2355113_4j236i


При распределбата на буџетот настана хаос кога Марија Кулиќ реши да му го даде буџетот на Кристијан Голубовиќ на Владимир Томовиќ. Кристијан скокнал врз неа, и фрлил пари, а потоа и ја плукнал по лицето.


„Му го давам и буџетот на Томовиќ , бидејќи тој заслужи да ме брани, Кристијан ќе ме удреше ако не ме бранеше“, рече Марија. Кристијан го зеде буџетот, па го фрли на Марија. „Пу, тебе, не би те удрил, би те еб*л“, рече Кристијан, а потоа ја плукна Кулишиќ.


Обезбедувањето влезе во куќата за да ја смири ситуацијата, а Владимир му пријде на Кристијан и му рече дека никогаш нема да ги земе тие пари.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum