ХАОС НА СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ – ЛУНА ЏОГАНИ Е БРЕМЕНА? Пејачката одговори дали очекува бебе со Марко Миjковиќ!

15 септември, 2020
luna1

Објавите на младата победничка на реалното шоу предизвикаа лавина коментари!

Поранешните членови на задруга, младенците Луна Џогани и Марко Миjковиќ уживаат во Турција на море.

Додека Марко главно шета низ хотелот, се бања и се сонча, Луна обожава да објавува провокативни фотографии од плажа.

Кога не е во бикини покрај базен или на плажа, Луна објавува снимки и слики од ноќниот живот. Едно од нив предизвика посебно внимание на социјалните мрежи…

Луна позираше во розов фустан, припиен до своето тело, што ги натера следбениците да помислат дека Луна е бремена.

Таа наскоро ги објави и негираше овие обвинувања, кои постојано се појавуваат во коментарите – „Не сум бремена, едноставно се опуштив на одмор и јадев малку повеќе“.

Погледнете ги најновите фотографии:

View this post on Instagram

🦋

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on