ХАОС ВО ЗАТВОРОТ ПОРАДИ КАРЛЕУША: Затворениците и чуварите во жесток КОНФЛИКТ! Јелена доби порака од осуденикот! (ФОТО)

24 септември, 2020
карлеуша

Не им е лесно.

Пејачката Јелена Карлеуша е постојано во центарот на вниманието на јавноста, а секој нејзин чекор е внимателно следен. Многумина влегуваат во разни дискусии по нејзините соопштенија, изјави, нејзините комбинации на облека … без разлика дали се на нејзина страна или не, едно е сигурно – никој не останува рамнодушен на нејзиниот изглед.

Дека нејзината популарност во овој момент навистина не ги знае границите, Карлеуша покажа уште еднаш.

Имено, утрово во раните утрински часови на својот Инстаграм профил доби порака од, ни помалку ни повеќе од затворениците од Спуш, па мораше да ја сподели со своите бројни следбеници и обожаватели.

 Имате одличен поздрав од Истрагата од Спуш, во саботата вечер поради вас командантите мислат дека носиме палки, а не тие … – беше напишано во пораката, а Јелена додаде:

– Не пропуштајте ја „Звезда Гранда“ и оваа сабота (какво рекламирање).

Веруваме дека оваа духовита порака многу ја насмеа Карлеуша, и за жал сме лишени од тоа дали и што таа одговори на овој верен тим на обожаватели.