Хит изјава на Нада Топчагиќ за топлес фотографија со Сузана Манчиќ: „Градите ми беа како плескавици“

10 ноември, 2020
наде

Фолк sвездата Нада Топчагиќ започна лавина од коментари и направи бум на социјалните мрежи објавувајќи фотографија од нејзината младост на која е со Сузана Манчиќ во топлес издание.

Бидејќи сликата направи хаос, а подоцна беше отстранета од профилот на Нада поради нејзините голи гради, ова го коментираа двете sвезди на фотографијата што го сруши Инстаграм.

Вчера беше мрачно време, реков да направиме нешто, па почнав да ги пребарувам моите слики и ја најдов таа фотографија. Прво Сузи ми викаше нешто приватно пред тоа, не знам дали воопшто се сеќава на тоа … Беше во Кумбор.

Бев пресреќена кога ја најдов таа фотографија и видов како тогаш изгледаше Црна Гора. Таква дивина … затоа помислив: „Боже, не сум во тоа време“. Знаеме дека сето тоа е населено сега, и се сетив на тие моменти, на мојата рана младост … Нема ништо вулгарно, изгледавме толку скромно – коментира таа во емисијата „Гранд магазин“.

Тоа беше една година по моето раѓање, па изгледав малку како плескавица. Моите цицки беа како плескавици, а Сузана беше како вистинска девојка.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi