ХИТ НА ИНТЕРНЕТ: Лепа Брена е новата „Жена од султана“! (ФОТО)

24 декември, 2020
Lepa Brena Grand veterani_261015_Ras foto RAjko Ristic30_preview_1000x0

Целата во злато…

Пејачката Лепа Брена во последно време поминува многу време на својот Instagram профил.

Oбјавува интересни објави секој ден, но може да се каже дека еден победи.

Имено, Брена на своeто Instagram Story објави фотографија во сосема поинакво издание, што го привлече вниманието на многумина.

Целосно покриена со злато, така што не може да се види ниту нејзината коса, ниту лицето, малку потсетува на „Жена од султана“.

Во исто време, Брена се погрижи нејзината заштитна маска да биде во ист тон со турбанот.

Дали Брена се обидува да го преориентира својот музички стил и да ги следи поновите трендови со копирање на нејзините помлади колешки, останува да видиме и дали личи на „Жена од султана“, проценете сами на следната фотографија:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris