И понудил милион долари за абортус, а сега сака да ја ожени: Познатиот кошаркар ја запроси поранешната стриптизерка со српски корени

8 ноември, 2020
58d89a76fcb1d1e93bbb-e1604759747312

Кошаркарот и поранешна стриптизета имаат прилично бурна qубовна приказна, но тие очигледно решија да се смират Кошаркарот на НБА, Пол Џорџ ја запроси својата долгогодишна девојка, поранешна стриптизета и танчерка од српски корени, Даниела Рајиќ, со која ја има ќерката Оливија. Додека се фалеше на социјалните мрежи, Даниела се согласи на неговиот предлог. Љубителите на кошарката се пошегуваа дека неговата девојка сега има повеќе прстени од него затоа што неговата сезона со Лос Анџелес Клиперс не заврши добро оваа година.

Тие се запознаа кога Даниела работеше како танчерка во Мајами. Тие раскинаа по неколку месеци врска, за Даниела наскоро да сфати дека е бремена. Иако таа тврдеше дека детето е на Џорџ, тој негираше затоа го тужеше. Сепак, ДНК тестот покажа дека Оливија, родена во 2014 година, е негова ќерка.


Судот откри дека кошаркарот и понудил на Даниела милион долари за абортус.

View this post on Instagram

MY LOVE ❤️

A post shared by Daniela Rajic (@danielarajic) on

View this post on Instagram

My loveeeee❤️

A post shared by Daniela Rajic (@danielarajic) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi