Иако октомври во голема мера започна, Луна нема зима: Таа го соблече костимот за капење и ја покажа својата позадина! (ФОТО)

12 октомври, 2020
луна

Луна Џогани и нејзиниот вереник Марко Миjковиќ одмараат на Ада Бојана, иако неодамна пристигнаа од Турција каде го минаа летниот одмор.

Двајцата очигледно го искористуваат убавото време, па решија повторно да патуваат, а Луна редовно објавува на својот Инстаграм.

View this post on Instagram

💖 @adabojana_rent @leommi_official

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on

Поранешната учесничка во реалното шоу се соблече костим за капење, и по тој повод ги покажа своите атрибути. Имено, таа позираше во розов костум за да ги истакне задникот, но и силиконските гради.