Иако тoa требаше да биде вечер на Марко, целото внимание го „украде“ неговата свршеница: Луна Џогани со деколте до папокот! (ФОТО)

1 октомври, 2020
pxl-011020-30339538_JmNDsHR

Но, таа не е единствената која ги покажа бујните атрибути. На прославата дојде поранешната реалити цимерка на Марко- Ана Корач. Носеше тиркизен фустан кој откриваше повеќе отколку што покриваше

Реалити sвездата Марко Миљковиќ, најпознат по учеството во „Задруга“, го прослави својот 37-ми роденден во еден белградски ресторан.

Иако тoa требаше да биде вечер на Марко, целото внимание го „украде“ неговата свршеница, исто така реалити sвезда и новопечена пејачка Луна Џогани (24). Таа се појави во фустан со деколте до папокот, па сите гледаа во нејзините вештачки гради.

Српските медиуми пишуваат дека Луна била расположена, па не ја тргнала насмевката од лицето. Танцуваше цело време и го гушкаше својот вереник.

Но, Џогани не е единствената која ги „послужи“ бујните атрибути. На прославата дојде и поранешната реалити цимерка на Марко- Ана Корач (26). Носеше тиркизен фустан кој откриваше повеќе отколку што покриваше.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum