Игор објасни што размислува и што му лежи на срце!

29 ноември, 2020
61990748

Игор Којиќ е многу активен на Инстаграм, исто како и неговата сопруга Северина, и двајцата сакаат да споделуваат значајни објави.

“Да дискутираш за полувистини е како да убиваш комарци на образ. Можеби ќе ги убиеш или не, на крајот едноставно ќе те плескаат. Правда за вистината”, напиша Игор покрај сликата на мажот кој го удира по лицето за комарец.

Неколкумина придружници на Којиќ ги коментираа неговите зборови. „Браво, Игор“, „И што ти ја испија крвта“, „Сè рече“, „Лесно“, коментираат тие.

Инаку, најавата на Игор се појави за една недела кога неговата 48-годишна сопруга се дружеше со винарот Томислав Вочетиниќ од Иваниќ-Град, кој е 10 години помлад. Српскиот таблоид Старс прв напиша за тоа, а наскоро и тимот за односи со јавноста на Северина негираше сè.

Тие објаснија дека Воштиниќ е еден од луѓето од поширокиот круг пријатели на пејачката и дека имала настан во неговата винарија.

„После вашето истражување, би сакале да ве информираме дека станува збор за личност од поширок круг пријатели на Северина, во чија винарија се одржа настан на кој присуствуваа Северина и компанија. Меѓу другото, отфрламе каква било инсинуација од кој било друг вид врски “, рече нејзиниот близок пријател и ПР човек Давор Гргин.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi