Инстаграм гори поради неа: ЖЕШКАТА Станија позираше гола испраќајќи бакнежи од креветот (ФОТО)

5 октомври, 2020
stanija

На фановите не им е добро!

Старлетата Станија Добројевиќ важи за една од најсексапилните жени од јавната сцена, која честопати гордо ги истакнува своите адути и со тоа никого не остава рамнодушен.

Нејзиниот профил на Инстаграм го следат дури еден милион следбеници, кои Станија ги почестува со добра, жешка фотографија скоро секој ден, што беше случај и денес.

Таа ги воодушеви сите свои обожаватели со фотографија од креветот на кој лежи гола и полупокриена само со пешкир. Бујните гради се во преден план, а старлетата само додаде дека на сите им испраќа бакнежи со оваа провокативна фотографија.

View this post on Instagram

Sunday Kisses 💋

A post shared by It's me, Stanija! (@stanijadobrojevic) on