Инстаграмот на Јелена Карлеуша наспроти реалноста: Сликата говори повеќе од 1000 зборови!

8 октомври, 2020
sdgdfgfd

Камерите ја „уловија“ додека доаѓаше да го снима шоуто „Звездите на Гранд“, во кое е член на жирито. Таа позираше во црн комбинезон во кој едвај ги задржа нејзините бујни гради.


Како и секогаш, музичарката ги „почести“ фановите на Инстаграм со својата верзија на фотографии.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum