Исплива домашното видео кое го криеа од јавноста: Ја бакнува и гали по стомакот, бремената Северина ужива во празиците!

3 декември, 2020
1_1000x0


Заедничко емотивно видео на Северина и Милан од 2012 година се појави на социјалните мрежи.

Severina i Milan


Да потсетиме, Северина неодамна ја загуби битката за старателство над синот Александар, се уште се бори со поранешниот сопруг, а истовремено подготвува и нов албум.

Severina i Milan


Медиумите пишуваат многу и за нејзиниот раскин со синот на познатиот фолкер Игор Којиќ, но ниту еден од нив не го потврдил тоа досега.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi